Metin2BM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Torentul fara Patch

+6
CrAzZyMaN
Ciomby
aLLx
WarHunter
Silent^^
alberto14
10 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Torentul fara Patch - Pagina 2 Empty Re: Torentul fara Patch

Mesaj  LeBronJames23 Joi Apr 28, 2011 2:01 am

Ale draga,dragule, pe mine nu m-a deranjat faptul ca a incercat sa va ajute, ci ca a avut tupeul ala nesimtit, ca sa nu spun caracter jegos sa ceara iteme in schimb, dar macar de zicea clar "frate vreau si eu itemele alea va rog frumos ca eu am muncit si nu mi se pare corect" dar nu, el a inceput cu vrajealea dinaia infecta pe care eu unul nu o suport "si un mod sau un item de la gm nu ar fi rau " . Pai ba baiatule, cine te-a pus pe tine sa uploadezi clientul? L-ai uploadat din proprie initiativa, lucru care ar fi fost de laudat daca nu adaugai fraza aceea in post. Daca faci un lucru din proprie initiativa si dorinta de a ajuta, numai cere dupa lucruri in schimb, ca numai tiganii si camatarii mai fac dinastea. Iti cere un coleg bani imprumut, ii dai, ti da inapoi si dupa ii scoti ochii cu fapta ta. Era o pilda mai demult, numai stiu cum se numea, dar imi aduc aminte ceva ceva din ea. Era odata un om care taia lemne in padure, si din greseala si-a taiat bratul. Un om l-a vazut, si a reusit sa-i salveze mana, iar de atunci incolo i-a scos ochii in fiecare zi cu fapta lui, pana cand omul s-a suparat rau de tot si si-a taiat mana. Pilda este cu subinteles, si se aseamana cu ce ai facut tu. Puteam sa tac si sa trec la urmatorul topic, dar nu pot sa intorc capul unui specimen ca tine, care are un caracter infect.

FinalAngel, acesta este modul meu de a gandi si nu o sa-mi schimb niciodata opinia odata aleasa doar in cazurile in care intradevar gresesc. Dar cand stiu EU ca nu gresesc o sa-mi sustin ferm punctul de vedere pana in panzele albe.

LeBronJames23

Mesaje : 67
Puncte : 79
Data de inscriere : 01/04/2011

Sus In jos

Torentul fara Patch - Pagina 2 Empty Re: Torentul fara Patch

Mesaj  Vizitato Joi Apr 28, 2011 2:08 am

Bun mai , aicia is de acord . Da tu cine crezi ca ii dadea itm. lui Smile)?

Raspuns : Nimeni . Smile

Ca nu suntem prosti (Cel putin eu )

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Torentul fara Patch - Pagina 2 Empty Re: Torentul fara Patch

Mesaj  See ;x Joi Apr 28, 2011 4:14 am

GATA SE FACE SPAM

T.C Smile)
See ;x
See ;x

Mesaje : 339
Puncte : 297
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

http://www.metin2bm.ro

Sus In jos

Torentul fara Patch - Pagina 2 Empty Re: Torentul fara Patch

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum