Metin2BM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sa va feriti de SuraBaronB

In jos

sa va feriti de SuraBaronB Empty sa va feriti de SuraBaronB

Mesaj  xxadrianleuxx Joi Iul 28, 2011 7:14 am

baieti sunt BaronB . SuraBaronB e facut de mine , dar am facut greseala sa am incredere in (Picolo sau Loredana02 e aceeasi persoana si nu stiu ce conturi o mai avea ) , i-am dat contu cu tot cu ID , parola si adresa se MSG . Problema mare e ca acest jucator (Picolo sau Loredana) mi-a intrat in datele mele personale , avnd adresa mea de mail si m-a jefuit pe alte conturi . Nu va mai spun ca m-a furat pe Metin2 US , m-a rupt . E o persoana pusa pe astfel de hotii . deci sa va feriti de el . Mie nu-mi pare rau pentru ce am patit , pentru ca am gresit , dar as dorii sa nu patiti si voi ce am patit eu . Sfatu meu e sa nu aveti mila de cei care se milogesc sa le dati conturi , sau va roaga sa- lasati sa vada ce aveti la voi in inventar . Credeti-ma aceasta persoana care se da politist in viata de zi cu zi , s-a dat pe lamga mine si m-a prostit (deci a reusit ) si credeti-ma am 39 de ani . am muscato rau de tot . deci sa va feriti

xxadrianleuxx

Mesaje : 1
Puncte : 3
Data de inscriere : 24/07/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum