Metin2BM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

+6
Kiry
Nike
teri007
[MOD]Rachel
SkiZoo0
[MOD]Finzz
10 participanți

In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  [MOD]Finzz Joi Ian 20, 2011 1:56 am

Nick:
Varsta:
Id yahoo:
Id skype:
Descriere despre tine:
Experienta:
Timp liber(In timpul saptamani/Weekend):
De ce doresti moderator?:

Completati absolut tot ce scrie mai sus,daca nu completati exact asa cum trebuie veti fii eliminati de la inceput!
[MOD]Finzz
[MOD]Finzz
Administrator

Mesaje : 103
Puncte : 116
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : Botosani;X

http://www.metin2bm.ro

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  [MOD]Finzz Joi Ian 20, 2011 6:59 am

mi-a placut aplicatia lui Sound trebuia pusa aici dar daca mi-a trimiso pe privat nu are nimic! Sa-i uram un calduros Bun Venit noului Moderator Sound! Sper sa te descurci!
Mai Cautam 2 Moderatori!
[MOD]Finzz
[MOD]Finzz
Administrator

Mesaje : 103
Puncte : 116
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : Botosani;X

http://www.metin2bm.ro

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  SkiZoo0 Joi Ian 20, 2011 9:13 am

Nick: SkiZoo0
Varsta: 16 ani (merg pe 17 )
Id yahoo: bogdan08_08
Id skype: bodybdy
Descriere despre tine: Ma numesc Bogdan, am 16 ani ,sunt din Bucuresti, imi place muzica, sa ma joc Smile sa ma ocup de pc-uri de forumuri,sa am activitati cat mai multe,imi place sa administrez,ma pricep la bazele de date , sunt foarte prietenos, comunic foarte mult. si cam atat Smile
Experienta: Pai... am destula experienta , ma ocup de ff mult timp de moderatul forumurilor,chiar in momentul de fata sunt moderator la un server de cs, sunt pe forum,ma ocup de photoshop, de informatii de tot ce trebuie, amj experienta in decizii,nu ma pripesc cu deciziile... ce pot spune . Sunt capabil de moderator pe acest minunat forum.
Timp liber(In timpul saptamani/Weekend): Pai ,,, in zilele saptamanii(luni,marti,miercuri,joi,vineri)am liber 5-6 ore pe zi poate si mai mult,disponibil sunt si in tot weekend;ul.
De ce doresti moderator?: imi place foarte mult sa ma ocup cu chestii dinastea,daca ma intelegeti ce vreau sa spun.Fac aceasta treaba din suflet.De aceea doresc moderator,alte motive : noi prietenii,Comunicare mai multa,poate voi prinde o alta experienta care nu am mai facut'o pana acum! Multumesc Frumos !
SkiZoo0
SkiZoo0

Mesaje : 98
Puncte : 109
Data de inscriere : 20/01/2011

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  [MOD]Rachel Joi Ian 20, 2011 9:20 am

Nick : Cassidy
Varsta : 15
Id yahoo: sweet_hope15
Id skype : funny_bunny200
Descriere despre tine : Hmm...Ma numesc Laura si am 15 ani.Locuiesc in Spania de 6 luni de zile. :> Ma consider o fata vulcanica,vesela si sociabila. ^^ Sunt mereu deschisa spre noi relatii de prietenie,chiar daca uneori sunt doar prin corespondenta.Imi place sa desenez,sa ascult muzica...Sportul meu preferat e inotul. I love you In timpul liber joc Metin2...^^ si pot sa spun ca imi place.Defecte...hmmm...sunt uneori mult prea vorbareata si pun suflet in tot ce fac.
Experienta :Ce-i drept,n-am fost niciodata MOD...sunt incepatoare,dar cred ca toti am inceput de undeva. >.< Ma consider capabila pt acest lucru.
Timp liber(In timpul saptamanii/Weekend):Timp liber...am destul.In timpul saptamanii cam...8 ore. In weekend,depinde de planuri...5 ore sunt sigur on.
De ce doresti moderator? : Pai,imi place foarte mult sa comunic cu oamenii,cred ca mi se potriveste.Chiar daca sunt incepatoare,cred ca pot invata de la cei mai experimentati.Totul are un inceput. Smile Hmmm...alte motive...Nu stiu,cred ca astfel pot lega noi prietenii.Dar asta nu e motiv Smile Oriunde si oricum poti lega noi prietenii.
tongue
[MOD]Rachel
[MOD]Rachel

Mesaje : 353
Puncte : 357
Data de inscriere : 14/01/2011
Localizare : Spania

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  teri007 Sam Ian 22, 2011 12:22 am

Nick:Mandarina
Varsta:15 ani
Id yahoo:bass.actiw
Id skype:nu am
Descriere despre tine:Hello.. Ma numesc Lenard Teri si sunt un baiat de 15 ani din TG Mures , sociabil , prietenos , care este impatimit de jocuri mmo Very Happy .Joc metin2 de mult timp si am acumulat multa experienta pe parcurs.
Experienta:3-4 ani
Timp liber(In timpul saptamani/Weekend):Eu sunt la scoala de la ora 8 - 14 .. deja la 13 sunt on pe metin deci sunt foarte liber iar in weekend stau mai mult acasa un ies afara
De ce doresti moderator?:deoarece sunt o fire sociabila am sa vorbesc si am sa ascult intrebarile si jucatorilor nemultumiti . Daca ma alegeti voi face si o zi speciala de ex in care voi vorbii si ma voi ocupa numai de jucatori .Very Happy

Multumesc anticipat!

teri007

Mesaje : 7
Puncte : 12
Data de inscriere : 21/01/2011

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  Nike Sam Ian 22, 2011 12:46 am

Nick: Nike
Varsta: 15 (nu consider a fi vârsta o problemă cât timp ce mă ţin de treabă.)
Id yahoo: catalyn_023
Id skype: nu am
Descriere despre tine: Bună. Mă numesc Cătălin, am 15 ani, sunt din Judeţul TULCEA... Restul o să observaţi voi pe parcurs .
Experienta: 2 ani
Timp liber(In timpul saptamani/Weekend): Pâi în timpul săptămânii sunt liber 5-6 ore iar în weekend 8-9 ore :X
De ce doresti moderator?: Consider că aş fi bun pe post de moderator al acestui forum deoarece îmi place să ajut ceilalţi useri, să învăţ lucruri noi etc.

Vă Mulţumesc!


Ultima editare efectuata de catre Nike in Vin Feb 04, 2011 9:12 pm, editata de 1 ori

Nike

Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 16/01/2011

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  Kiry Sam Ian 22, 2011 1:06 am

Nick:Kiry/KiryN
Varsta:17
Id yahoo:andrewkiry
Id skype:djkiry93
Descriere despre tine:Hmm sunt o persoana sincera,calma cu ceva experienta de viata,cu o fire activa si dornica de a incerca "noul".Cam atat mai multe alta data Razz.
Experienta:Experienta in Php,HTML,MySql,PhotoShop,Adobe Dream Weaver,Cinema 4D,Adobe Illustrator +experienta pe forumuri,web site-uri...etc.
Timp liber(In timpul saptamani/Weekend):Intre 2 si 6 ore pe zi(in weekend)
In timpul saptamani in jur de 2 ore dimineata,3 seara Razz.
De ce doresti moderator?:Un prim motiv ar fi sa ajut comunitatea sa se dezvolte,al doilea motiv ar fi sa am grija de forum de limbajul folosit iar unde pot sa ii ajut.Cam atat Multumesc !
Kiry
Kiry

Mesaje : 84
Puncte : 99
Data de inscriere : 19/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Iasi

http://www.hackpedia.info

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  [MOD]Finzz Sam Ian 22, 2011 7:25 am

Sound si Cassidy sunt noi moderatori! Multumim
Daca se pricepe cineva in design rankul ProfilArt este deschis!
Multumim!
Pt. ProfilArt imi dai aplicatia pe privat
Aplicatia vreau sa fie tot ca la moderator ! Dar in plus as vrea si niste lucrari de-ale voastra!
[MOD]Finzz
[MOD]Finzz
Administrator

Mesaje : 103
Puncte : 116
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : Botosani;X

http://www.metin2bm.ro

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  [MOD]Finzz Vin Feb 04, 2011 8:55 pm

Aplicatiile pentru moderatori au fost redeschise!
Aplicatiile pentru modedatori se fac in acest topic dupa exemplul dat mai sus!
[MOD]Finzz
[MOD]Finzz
Administrator

Mesaje : 103
Puncte : 116
Data de inscriere : 15/01/2011
Localizare : Botosani;X

http://www.metin2bm.ro

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  Nike Vin Feb 04, 2011 9:13 pm

Nick: Nike
Varsta: 15 (nu consider a fi vârsta o problemă cât timp ce mă ţin de treabă.)
Id yahoo: catalyn_023
Id skype: nu am
Descriere despre tine: Bună. Mă numesc Cătălin, am 15 ani, sunt din Judeţul TULCEA... Restul o să observaţi voi pe parcurs .
Experienta: 2 ani
Timp liber(In timpul saptamani/Weekend): Pâi în timpul săptămânii sunt liber 5-6 ore iar în weekend 8-9 ore :X
De ce doresti moderator?: Consider că aş fi bun pe post de moderator al acestui forum deoarece îmi place să ajut ceilalţi useri, să învăţ lucruri noi etc.

Vă Mulţumesc!

Nike

Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 16/01/2011

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  See ;x Vin Feb 04, 2011 11:38 pm

Nick:See (in realitate alin)
Varsta:17 (aproape 18 xD)
Id yahoo:alin_florescu03
Id skype:alinusde.plus
Descriere despre tine:Ma numesc Florescu valentin alin,imi place fotbalul (joc si la o echipa),sunt o persoana foarte vesela,rad defiecare data Smile).Io mis din Jud. Timis (Sannicolau-Mare), si cam atata despre mine(adica is multe ).
Experienta:Metin2(Forum,Servere),Cinema4D,Photoshop(3 4 5),Xara3D.
Timp liber(In timpul saptamani/Weekend):Pai..in timpu sptamani cam vreo 10 ore pe zi(cu pauza),Weekend..cam tot asa 10 sau mai putin(mai ies si io afara :>)
De ce doresti moderator?:Pentru ca am experienta(cat de cat),am mai fost moderator pe niste forumuri(si administrator),si imi place sa raspunde la multe intrebari si sa ajut :> .
See ;x
See ;x

Mesaje : 339
Puncte : 297
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

http://www.metin2bm.ro

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  Kiry Sam Feb 05, 2011 6:18 am

Nick:Kiry/KiryN/Kyos
Varsta:17
Id yahoo:andrewkiry
Id skype:djkiry93
Descriere despre tine:Hmm sunt o persoana sincera,calma cu ceva experienta de viata,cu o fire activa si dornica de a incerca "noul".Cam atat mai multe alta data Razz.
Experienta:Experienta in Php,HTML,MySql,PhotoShop,Adobe Dream Weaver,Cinema 4D,Adobe Illustrator +experienta pe forumuri,web site-uri...etc.
Timp liber(In timpul saptamani/Weekend):Intre 2 si 6 ore pe zi(in weekend)
In timpul saptamani in jur de 2 ore dimineata,3 seara Razz.
De ce doresti moderator?:Un prim motiv ar fi sa ajut comunitatea sa se dezvolte,al doilea motiv ar fi sa am grija de forum de limbajul folosit iar unde pot sa ii ajut.Cam atat Multumesc !
Kiry
Kiry

Mesaje : 84
Puncte : 99
Data de inscriere : 19/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Iasi

http://www.hackpedia.info

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  CranKie Sam Feb 05, 2011 8:10 am

Nick: CranKie
Varsta: 17 Ani
Id yahoo: i0nut7_vl@yahoo.com
Id skype: Nu am
Descriere despre tine: Ma numesc Ionut si Am 17 ani. Locuiesc in Rm.Valcea. Sunt un baiat intelegator , glumet , respectos , imi place sa comunic. Ma imprietenesc repede cu oamenii.
Experienta: Sa recunosc sunt incepator dar o sa fac treaba buna cu sprijinul celorlalti moderatori mai experimentati ca mine
Timp liber(In timpul saptamani/Weekend): Poi Incep la 7 dimineata orele termin la 2 Dupaia liber stau si seara si pe joc si pe forum. In weekend cam mereu. Deci voi fi activ ca`m mereu
De ce doresti moderator?: Poi in primul rand imi place sa comunic cu oamenii si dupa cum at`i observat sunt cam vorbaret de fel deci cred ca mi se potriveste sa fiu Moderator. Sa calmez spiritele cum vine vorba...Sper sa mi se dea 1 sansa sa arat de ce sunt in stare.
CranKie
CranKie

Mesaje : 38
Puncte : 44
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 30

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  Crissa Mar Feb 08, 2011 5:35 am

Nick: Crissa
Varsta: 15 (almost sixteen)
Id yahoo: camyyy2008
Id skype:zullyy
Descriere despre tine: Sunt mica de statura creata Very Happy . Sunt mai mistocara asa de fel insa am o oarecare experienta in cunoasterea omului si imi place sa fac asta pentru ca nu m-am inselat niciodata.Nu imi place sa stau degeaba , doresc sa fiu inconjurata de prieteni virtuali sau reali , de aia ma si aflu aici . Ador animalele , am o pisica neagra de aproape 2 ani de zile , e foarte frumoasa si o cheama Miti. Sunt in primul an la liceul de informatica Grigore Moisil din Brasov pe profil matematica-engleza .
Experienta: Joc metin de 2 ani de zile, din care 8 sau 9 luni pe server oficial ,restul pauze sau diferite private . Pot spune ca am ajuns la un nivel destul de mare de cunoastere a acestui joc pentru ca am petrecut multe nopti in fata calculatorului cu scopul de a mai face ceva fie cresterea nivelului fie imbunatatirea caracterului .
Timp liber(In timpul saptamani/Weekend): In timpul saptamanii am in jur de 3-4 ore libere pe zi in care pot sa ma ocup de acest post ( daca este vorba de o saptamana mai grea la scoala timpul se poate reduce) iar un weekend mai mult depinde de activitatile pe care le am propuse atunci .
De ce doresti moderator?: Doresc sa devin moderator pentru ca am o oarecare experienta in manuirea personalitatii omului si imi place foarte mult sa comunic pe subiectul care la ora actuala ma preocupa cel mai mult si anume acest umor negru Metin2 . O comunitate ca aceasta are nevoie de oameni care sa ii asculte si sa raspunda la intrebari si de aceea vreau sa ocup acest post.
Crissa
Crissa

Mesaje : 5
Puncte : 7
Data de inscriere : 02/02/2011

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  [GA]Chaos Mar Feb 08, 2011 7:20 am

Se inchide topicul temporar.

#TOPIC INCHIS
[GA]Chaos
[GA]Chaos
Administrator

Mesaje : 102
Puncte : 107
Data de inscriere : 11/01/2011

https://metin2bm.forum.st

Sus In jos

Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania Empty Re: Recrutare moderatori forum METIN2BM Romania

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum