Metin2BM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :(

5 participanți

In jos

Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :( Empty Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :(

Mesaj  Darius58112 Sam Feb 05, 2011 2:41 pm

1.Numele tau din joc : Darius58112
2.Numele inculpatului(inculpatilor): Sm3ch3rul
3.Motivul reclamatiei:se da pe liber si multi zic ca are hack de dmg
4.Ce pedeapsa crezi ca merita :pa macar ban pe 24 ore sau ce credeti voi
5.Dovada:https://2img.net/r/ihimizer/i/41287001.png/
Am pus aceasta reclamatie la 3:40 si as vrea sa se ia masuri ,scuzati de deranj


Darius58112

Mesaje : 65
Puncte : 79
Data de inscriere : 02/02/2011

Sus In jos

Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :( Empty ...

Mesaj  Darius58112 Sam Feb 05, 2011 2:43 pm

scuzati pentru greselile de ortografie dar am probleme cu tastatura momentan

Darius58112

Mesaje : 65
Puncte : 79
Data de inscriere : 02/02/2011

Sus In jos

Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :( Empty Re: Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :(

Mesaj  Nopower Sam Feb 05, 2011 8:17 pm

Darius58112 oricum Gm nu face nimica va pt ca tine cu ei si eu iam pus pe 3si izce ca nu se ia in considerarae da lasa ca ma pun si eu pe liber sii ii omor sa vad ala care il punse se ia in considerare si inca ceva am pus pe unu care mia dat trade in dt si nimic tot pe acolo il vad wsm

Nopower

Mesaje : 25
Puncte : 39
Data de inscriere : 02/02/2011

Sus In jos

Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :( Empty Re: Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :(

Mesaj  See ;x Sam Feb 05, 2011 9:30 pm

nu se ia in considerare pozele

trebuie sa faci un video
See ;x
See ;x

Mesaje : 339
Puncte : 297
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

http://www.metin2bm.ro

Sus In jos

Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :( Empty Re: Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :(

Mesaj  [MOD]Rachel Sam Feb 05, 2011 10:41 pm

Asculta,Cristinuta... ^^ daca vrei asa de mult sa fii vedeta,te filmez eu cand te pui pe liber. Smile Si ai sa vezi ca se ia in considerare,pentru ca reclamatia va fii dupa modelul corect iar dovada...va fii incriminatoare...^^ Inainte sa bati atat din gura,draga mea,uita-te peste modelul de reclamatie...Ca faci doar topicuri aiurea...Smile
[MOD]Rachel
[MOD]Rachel

Mesaje : 353
Puncte : 357
Data de inscriere : 14/01/2011
Localizare : Spania

Sus In jos

Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :( Empty Re: Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :(

Mesaj  Nopower Sam Feb 05, 2011 11:51 pm

Rachel etsi asa de smecher fami video daca poti nu te da smecher ca nu iesi cu nimica in evidenta lasa cao sa-ti fac si video sati demonstrez ca sunt vedeta ..

Nopower

Mesaje : 25
Puncte : 39
Data de inscriere : 02/02/2011

Sus In jos

Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :( Empty Re: Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :(

Mesaj  [MOD]Rachel Sam Feb 05, 2011 11:57 pm

Ca esti pitipoanca mai exact...Incheiam discutia aici,bine domnisoara? Smile Nu am chef sa fac afirmatii care nu imi stau in caracter.
[MOD]Rachel
[MOD]Rachel

Mesaje : 353
Puncte : 357
Data de inscriere : 14/01/2011
Localizare : Spania

Sus In jos

Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :( Empty Re: Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :(

Mesaj  Sound Dum Feb 06, 2011 12:04 am

TC ^^.
Sound
Sound

Mesaje : 120
Puncte : 118
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Pe scaun,in Brasov

Sus In jos

Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :( Empty Re: Va rog revolvati problema,se da pe liber incontinu,si ma tot omoara si nu ma lasa sa ies din cerc sa ma dezvolt si eu :(

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum