Metin2BM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PENTRU UN GM CARE SE OCUPA CU DONATIILE

3 participanți

In jos

PENTRU UN GM CARE SE OCUPA CU DONATIILE Empty PENTRU UN GM CARE SE OCUPA CU DONATIILE

Mesaj  eXxtasy Mar Apr 05, 2011 1:28 am

M`am dus la banca si am donat , i`am arat la gm chitantsa si mi`a bagat monede am intrat in joc si pe forum la item shop am cumpar un pamflet si nu mi`a aparut in jok la item shop am cumpar al 2`lea pamflet asta mi`a aparut l`am luat si l`am pus in depozit am cumpar al 3`lea pamflet dar nu mi`a aparut nici asta. Mi`a luat 4 monede degeaba si nici nu am primit 2 pamfleturi va rog sa luat masuri ! Ce pot sa fac ?

eXxtasy

Mesaje : 2
Puncte : 5
Data de inscriere : 05/04/2011

Sus In jos

PENTRU UN GM CARE SE OCUPA CU DONATIILE Empty Re: PENTRU UN GM CARE SE OCUPA CU DONATIILE

Mesaj  LittleBB Mar Apr 05, 2011 3:05 am

asta e partea a 2...io am luat pose de war si nu mi-a aparut si nu sa luat nici o masura :-j
LittleBB
LittleBB

Mesaje : 324
Puncte : 334
Data de inscriere : 21/02/2011
Varsta : 31
Localizare : Orasul Ingerilor*Braila

Sus In jos

PENTRU UN GM CARE SE OCUPA CU DONATIILE Empty Re: PENTRU UN GM CARE SE OCUPA CU DONATIILE

Mesaj  baciumarian Mar Apr 05, 2011 3:45 am

io am patit cu pose de sura si nici in ziua de azi nu a fost reparat bugu de aceea cel mai bne e sa zici la gm ce sati aduca

baciumarian

Mesaje : 107
Puncte : 149
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

PENTRU UN GM CARE SE OCUPA CU DONATIILE Empty Re: PENTRU UN GM CARE SE OCUPA CU DONATIILE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum