Metin2BM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GHID INCEPATORI :)

In jos

GHID INCEPATORI :) Empty GHID INCEPATORI :)

Mesaj  Sound Vin Feb 11, 2011 10:17 pm

Am primit o cere de ghid in partea unui user de pe forum si m-am gandit sa il si fac ^^.

->Armurile/Armele de 70 cad in doua locuri: Miria (-> vezi ghid by Rachel) sau Death Reaper (Ingerul cu coasa aflat la etajul al 9-lea in DT )
-> GHID pt "shield of hell" (scut de lv 90 ) : pica intotdeauna +0 la metinele de 90...la +1 cere niste finisaje aflate la amgazinul general iar deja la +2/+3 etc cere RAINBOW STONE Smile

->Ghid arme epice pe server:

Sabie Exorcism +9=> Lama sirius +0(nu imi amintesc numele in engleza) Very Happy
Sabie Batalie +9 => Sirius Sword +0
Evantai Mantuire+9 => Evantaiul Demonului +0
Pumnale Dragon +9 => Cutite Neinsufletite
Arcul Marelui Dragon Galben +9 => Arc aripa neagra (sau ceva de genul...imi scapa numele )
Lance Partizan +9 => Dragon God Blade +0


**** Tin sa anunt ca la upgradarea itemelor de lvl 65 mentionate mai sus sunt necesare 3 Counter Attack Strategy + 3x bless pentru fabricarea epicelor.


PS:DMG'ul armelor epice (cu exceptia ultimei,Dragon God Blade, este acelasi cu cel al armei neevoluate..adica daca Battle sword are dmg ..300-400 si Siriusul va avea acelasi DMG doar ca va avea bonusul propiu numit SEMI-OAMENI.


P.S.2: La toate armele (exceptie DRAGON GOD BLADE) se cer itm de upgrade normale....la dragon god blade sansa pana la +6 e 100% iar dupa aceea se cere itemul din item shop numit RAINBOW STONE pana la +9...


SFAT: Wink UPGRADATI ITEMELE IN DT
Sound
Sound

Mesaje : 120
Puncte : 118
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Pe scaun,in Brasov

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum